* Önemli Duyuru

[Mükemmel topluluğumuza üye olmadan linkleri göremezsiniz. Yanlışınızı düzeltmek için üye olun veya giriş yapın]

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Dea Tacita

Sayfa: 1 2 3 ... 12
1
Bugün türk kahvesi satan bir kafenin sigara içenler için ayrılmış kısmında yanlız başıma bir masada otururken (çünkü hiç arkaşım yok ) ve şekersiz naneli türk kahvemle birlikte gittiğim dil kursunun yanındaki her zaman alışveriş ettiğim tekelden aldığım , dominik cumhuriyetinde üretilip türkiyeye getirilmiş ballı backwoods ıslak puromu içiyordum. Yaklaşık 4 dakika sonra kahvenin yarısına gelmiştim tam bu sırada iki adet şişman başörtülü ve çirkin kadın yanımdaki masaya oturdu( sizinde bildiğiniz gibi başörtülü ve şişman kadınlar dağlarda yaşar ve daima saygısız olup toplu taşımada insanları taciz ederler) . Kalabalıktan dolayı dışarısı çok doluydu ve benim masamın içine girdiler. Bende bu kadınlara masanın bana ait olan kısmını işgal ettiklerini ve sigara içmeyeceklerse içereye oturmalarını nazikçe rica ettim ancak aralarından muhtemelen genelev sektöründe çalışan oraya hep geldiklerini , küçücük çocuğun onlara emir veremeyeceği gibi şeyler söyleyip bağırmaya başladı. O ana kadar normalde kafamı eğip konuştuğum için ne kadar çirkef olabileceğimin farkına varamamıştı. Önce gövde gösterisi için üstümdeki hırkayı çıkardım ve 43 santim kollarımı 120 santim göğsümü göstermeye başladım. Kadın önce şoka uğradı ve ne yapacaksın dövecekmisin şimdi bizi dedi. Bu sırada hiçbir şey demedim ve animelerdeki ölmek üzere olan esas erkek gülüşü atmaya başladım. Kadınlar sayko olduğumu sandılar ve korkmaya başladılar. Bağıran kadın bir anda sustu ve diğerinin kulağına bir şeyler söylemeye başladı. Ardından kafedeki herkes bizi izlemeye başladı. Tam o sırada kanımda adrenalin düzeyi tavan yaptı ve aklıma müthiş bir plan geldi. O ara purom bok olmuştu söndürüp eşyamı toplamaya başladım ve oradaki tüm insanların beni izlediğini bildiğim için tamam siz kazandınız diyerek masadan kalktım. Oscar a aday gösterebilecek bir performansla ağlamaklı gözlerle kalabalığın gözlerinin içine bakmaya başladım. Birisi garsonu çağırdı ve durumu anlattı. Garson kadınları içeri aldı ve herkes kadınların arkasından çıkçıklamaya başladı. Bense çantamdan bir puro daha çıkarıp yaktım ve kadınların kalkmasını bekledim. Kadınlar kalktıktan sonra bende kalktım ve takip etmeye başladım. Dolmuşa binmek için ıssız bir ara sokaktan geçerlerken koşup karşılarına çıkıp gülmeye başladım. O sokağı gören  fizyoterapi merkezi dışında hiçbir bina yok çünkü binaların sırt tarafına denk geliyor bir tarafıda su. Bunlar korkudan oldukları yerde kaldılar. (Gövde gösterisi yapmamın sebebi bir yandan da buydu) Harfi harfine ; hiçbir yere kaçamazsınız sizi değersiz yığınlar dedim.

Buradan aldığım ilhamla:


Kadın imdat diye bağırmaya başladı gerçekten duyacak kimse yoktu. Her gün hidrolize whey ve kazein proteini kullandığım için en az 3 litre su içtiğimden dolayı çantamdan Bim den 60 kuruşa aldığım 1,5 litrelik Sırma suyu çıkarıp bunların üzerine döküp kaçtım.
Onlar için hayatlarında asla unutamayacakları bir ders oldu
not : bu hikaye tamamen kurgudur.

2
Dikkat : Sadece bakarak iq'nuz düşebilir


3
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 31 Aralık 2016, 14:05:14 »
cern 2016 toplam bütçe: 1 milyar 127 milyon isviçre frangı = 3 milyar 888 milyon tl
diyanet işleri başkanlığı 2016 bütçe: 6 milyar 500 milyon tl.
1 frank: 3.45 tl

[Mükemmel topluluğumuza üye olmadan linkleri göremezsiniz. Yanlışınızı düzeltmek için üye olun veya giriş yapın]

ehuevevevev diyanet tüm bakanlıkların bütçesini geçerek birinci olmuş

4
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 27 Ekim 2016, 19:35:30 »
şuna benzer açık dünya şeyi demişitim

[Mükemmel topluluğumuza üye olmadan linkleri göremezsiniz. Yanlışınızı düzeltmek için üye olun veya giriş yapın]

bunun imkanı var mı ?

5
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 25 Ekim 2016, 21:37:29 »
kendi aramizda oynariz  :D  en azindan bir icerik olur

6
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 23 Ekim 2016, 20:13:57 »
bu site uzerinden oynanan 2d kasilmali online rpg yapabilirmiyiz

7
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 17 Ekim 2016, 23:17:23 »
yıl aralıgını yazınca o yıllar arasında olan olayları dünya haritasında gösteren bir site vardı neydi o ?

8
Konu Dışı / Ynt: Şiir Yazmak?
« : 05 Ekim 2016, 17:52:48 »
neden ve ne hakkinda

9
Sınırsız Muhabbet / Ynt: H.O Sohbet
« : 30 Eylül 2016, 21:37:47 »
puro icmeyi ogrenmeden sakin icmeyin  :(

10
Genel Kültür / Liseye gecen erkeklerin okumasi gereken kitap
« : 11 Eylül 2016, 06:08:50 »Sayfa: 1 2 3 ... 12


Popüler Başlıklar