* Önemli Duyuru

[Mükemmel topluluğumuza üye olmadan linkleri göremezsiniz. Yanlışınızı düzeltmek için üye olun veya giriş yapın]

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Patricandela

Sayfa: 1 2 3 ... 7
1
Sınırsız Muhabbet / Ynt: Help Me
« : 17 Şubat 2017, 23:36:12 »
Eyvallah ajan

2
Sınırsız Muhabbet / Help Me
« : 16 Şubat 2017, 20:49:50 »
Merhabalar,

Ufak bir sorum olacaktı.

Telefonumun arkaplan resminin çoklu olmasını yani Windows'taki gibi değişken(belirli süreler içerisinde resimlerin değişir-) olmasını istiyorum.

Bunun için önerebileceğiniz herhangi bir güvenilir Google Play uygulaması var mıdır?

3
Diğer Çalışmalarınız / MARVEL Movies Cards | Tasarım
« : 07 Ocak 2017, 21:36:05 »
Selamlar beyler, bundan yaklaşık bi' kaç önce ücret karşılığında bir arkadaş ile yaptığımız Marvel film evreninde kullanılan karakterlerin güç kartları tasarımı.Sizce güçlerde bi' dengesizlik yada eksiklik var mı? Ne düşünüyorsunuz?


4
Genel Kültür / Ynt: Assassin's Creed | Film İncelemesi
« : 07 Ocak 2017, 21:17:54 »
Ya kızacaksın bana ama, bence Ezio'yu yada Desmond'u kullanmamaları çok mantıklıydı.

Zaten gördük oynadık, bir daha görmek bence sıkardı ve filmi daha çok eleştirirdik. Film daha kötü gözükürdü. Baştan, bilinmedik isimlerle devam edilmesi mantıklıydı bence.

Ama şurda bahsetmek istediğim bir şey var. Bu yeni oluşturulan insanlardan kaç tanesinin isimi aklımızda kaldı şu an? Yani demek istediğim, kişileri tanıtmakta çok kötü bir filmdi. Çok hızlı aktı gitti yani.

Ki daha bahsetmeyi unuttuğum kaç tane şey var. Senin dediğini unutmuşum mesela. Kendini deli zannetmesi falan çok saçmaydı.

Allah'tan devam filmi varda, bence toparlarlar ya :D

5
Genel Kültür / Assassin's Creed | Film İncelemesi
« : 07 Ocak 2017, 20:57:08 »
Assassin's Creed

!!DİKKAT SPOİLER!!

Assassin's Creed, kocaman bir oyun evreni. Bunu size anlatmama gerek yok zaten :D Ancak bu seriiyi çok seven ve neredeyse bütün oyunlarını oynamış biri olarak, çok hevesliydim bu filme. Filmin ön incelemelerini gördüğüm zaman beni kötü bir film bekliyor diye düşünmüştüm.

Nitekim, biraz öyle oldu. Aslında film benim çok hoşuma gitti. Filmi 3D ve İngilizce Altyazı izlemek istedim bilerek. Daha detaylı incelemek için. Öncellikle filmin grafikleri çok hoştu. Görüntü yönetmenide, filmde çok güzel bir ortam ve renk uyumu kullanmış. Çok güzel bir filmdi bu konuda.

Son zamanlarda gördüğüm en iyi aksiyon filmiydi ayrıca. Dövüş sahneleri muhteşemdi. Hele hele geçmiş İspanya'ya gittiğimizdeki sahneler filmde en sevdiğim sahnelerdi. Ayrıca şu küçük detayları göstermeleride çok hoşuma gitti. Detaylar derken mesela, ilk oyunda gördüğümüz Altair'in yüzük parmağının kesilmesini filmdeki karakterde göstermeleri, suikastçi,tapınakçı, kartal ve inanç atlayışı gibi işaret ve sembolleri çok iyi göstermeleri hoşuma gitti açıkçası. Son olarakta en beğendiğim şeyler içerisinde animusu dahil etmek istiyorum. Animus'u yatarak içine girilen bir şey yerine daha gerçekçi bir hale sokmaları, nedense filmde en beğendiğim şeylerden biriydi.

Şimdi filmdeki sevdiğim ve hoşlandığım şeyleri söylediğimize göre gelelim beğenmediğim kısımlara. Bizim oyun evreninde tam olarak kaç yıldır ulaşmaya çalıştığımız cennetin elmasına adamların 2 saatte ulaşması sinirimi bozdu açıkçası. Bir yoğun mantık hataları, animusa girmek istemeyen ana karakterimizin, saçma sapan bir nedenden sonra soyunup istekli bir şekilde animusa bağlanmasına ayrıca bir gülecektim salonda. Abicim tamam giriyorsun tamam da, neden üstündeki t-shirt'ü çıkartıyorsun? :D

Gelelim oyunculuklara, filminde herkesin oyunculuğu şahane değildi. Ancak Marion Cottilard haricinde neredeyse herkes rolünü olabildiğince iyi oynamaya çalışmış bence. Marion ablamız Fransız olmasından mıdır nedir çok sabit oynuyor geldi bana.

Son olarakta en beğenmediğim şey ise filmde, final sahneleriydi. Yaklaşık bi' son 15-20 dk.'dan bahsediyorum. Ana karakterin, suikast deneyeceği abimize doğru çok kolay ulaşması, oraya doğru giderken Marion ablamızın izin vermesi. Ama sonra diğer tapınakçılara babasının intikamını alacağını söylemesi falan. Çok saçmaydı. Madem intikam alacağın ve çok üzüleceğin bir şey, neden izin veriyorsun o zaman? Başta bizim karakterin gitmesine izin verme, sonra intikam gibi bir duygun da olmasın yani. Çok saçmaydı.

Bu gibi mantık hatalarının yanında yinede beğendiğim bir filmdi.

Ben, 10/5 veriyorum bu filme :)

6
Eyvallah aslan seriiye bi' ara tekrardan başlayacağım. İşime yarayacak bir bilgi :D

7
Ayın Üyesi / Ynt: Ayın Üyesi | Bilgi , Kurallar
« : 07 Ocak 2017, 20:30:27 »
Ya gençler :D Kusura bakmayın ilgilenemedik ayıp oldu biraz :D

Malum 12. sınıfız vaktimiz dar oluyor biraz :D

8
Sınırsız Muhabbet / Ynt: Masaüstü ScreenShot'larınız
« : 24 Haziran 2016, 19:56:37 »
Girl Girl Girl


9
ve bide mümkünse bu savaşı Almanya kaybetmesin yine. 2 Dünya savaşınıda kaybettiler zaten, bari birini kazanan tarafta olmuş olsunlar :D

10
Bence herşey gerçeğin tam tersi olmalı. Fransa ve İngiltere'nin ayrı takımlarda, İngiltere ve Almanya'nın aynı takımda olması gibi

Sayfa: 1 2 3 ... 7


Popüler Başlıklar